EMLAK

Turkish Depot olarak sizlere Amerika'da olduğu gibi Türkiye'dede emlak hizmeti veriyoruz. Sizin için istediğiniz ev,iş yeri, yazlık, depo, ve aklınıza gelebilecek her türlü satın alma yada kiralama konusunda işin uzmanları ile bağlantı kurup aranızda bir köprü oluşturuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Emlak: Ev,arsa,bağ,bahçe vb. imarlı veya imarsız araziler ,bunların üzerindeki
tamamlanmış veya tamamlanmamış durumda her çeşit ve türden yapıların (konut, fabrika, depo, tesis vb.) tapu kaydına ve kat mülkiyetine konu taşınmazlar. 

Emlak Danışmanlığı:

Hak sahibinin talebi üzerine yazılı bir sözleşmeye dayalı ve ilğili mevzuatlara uygun olarak gayrimenkul le ile ilgili her türlü işlemde , danışmanlık, eksperlik simsarlık, tellallık, komisyonculuk ve diğer aracılık hizmetlerinin ilgili kişiler ve kurumlar nezdinde yürütülmesi, yerine getirilmesi işleri ve hizmetlerinin yerine getirilmesi

Emlak Danışmanı:

Gerçek hak sahiplerinin talebi üzerine düzenlenen süreli veya süresiz iş sözleşmesine bağlı olarak; taşınmazın alımı, satımı, rehin vb. ayni hak tesisi gibi tüm hukuki ve teknik işlemleri ile kiralanması konusunda tam aracılık eden ve kiralama sonrası hizmetleri yerine getiren,bu konularda danışmanlık, simsarlık, aracılık, bilirkişilik yapan, bunlarla ilgili olarak gerekli form, beyanname vb. belgeleri doldurabilme bilgi ve becerisine sahip bu iş ve işlemleri İlgili mevzuatlara uygun olarak kendi adına açılmış bir iş yerinde yapan gerçek kişi veya tüzel kişi temsilcisi.

Copyright 2016 Turkish Depot