EMLAK DANIŞMANLIĞI

Siz Sadece Emlak Düşünün!Nasıl bir ev yada iş yeri arzuluyorsunuz ? Hayallerinizi bize söyleyin. Yaşamak istediğiniz bölgeyi, mahalleyi, istediğiniz gayrimenkulün özelliklerini bize bildirin. Biz sizin için bulalım, gösterelim ve sizi mutlu edelim. Mutlaka size uygun bir yer vardır.Biz inanıyoruz.

Yeni Emlakçılık Anlayışı !
Evinizi kiraladıktan yada satın aldıktan sonra sizleri unutmuyoruz. Amacımız emlak hizmetini tam anlamı ile sizlere sunmak. Hem çevreniz hakkında sizleri bilgilendirmek hem de ev sahibinizle aranızdaki anlaşmazlıklarınızı yasal yollarla ve hakkaniyet çerçevesinde çözmek için varızEviniz sizin yuvanız! Ve güvenli olması en önemli koşul. İçiniz rahat olarak kiraladığınız ya da satın aldığınız evde huzurlu yaşamalısınız.

Alışkanlıklarınız Devam Edecek…
Mekan değiştirmek ne kadar zor ise, sahip olduğunuz alışkanlıklardan vazgeçmek de bir o kadar zor. Eski evinizde yaşadığınız herhangi bir sorunda elinizin altında hemen ulaşabileceğiniz telefon numaraları mevcut. Peki yeni evinizde de biz size bunları sağlarsak ve yaşayabileceğiniz tüm olası durumlar karşısında ulaşılabileceklerinizin bir listesini verirsek hoşunuza gitmez mi ?  Beyaz eşya servislerinden tutun, paket servis hizmeti verenlere, marketlerden tutun hastanelere kadar bir liste elinizde olsa yeni evinizde hiç sorun yaşar mısınız ? Bir düşünün.

Copyright 2016 Turkish Depot