AMERİKA'YA ÜRÜN MÜ PAZARLAMAK İSTİYORSUNUZ?

Merhaba Amerika'ya malınızı ekonomik ve güvenli bir şekilde pazarlamayı düşünüyorsanız ve bu nedenle Amerika'da bir ofis ya da warehouse açmak 
istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Siz üretici ve hizmet vermek isteyen müşterilerimizi direk alıcılarınızla buluşturuyoruz. Alıcınız mı yok hiç önemli değil istemediğiniz kadar alıcınız sayemizde olacak.

Amerika'nın ticari merkezlerinde şehirlerinde bulunan warehouse'larda ürünlerinizi depolayabiliriz. İlgili müşterilerinize mal gösterebiliriz veya numune yollayabiliriz. Mallarınızı adımızın altından direk satabilirsiniz Mallarınızı tanıtmak için hem internetten hem de bizim yapmış olduğumuz web portalı aracılığı ile ilan verebiliriz. Hem de direkt posta sistemiyle potansiyel kurumlara çeşitli kartlar, mektuplar veya broşürler gönderebiliriz.Şirketiniz adına telefonlara cevap verebiliriz ve diğer ofis işleriyle ilgilenebiliriz. Sipariş fulfilmenty servislerimiz de mevcuttur.

Sevislerimiz:
- Pazar Araştırması
- Amerikan Ofis Adresi:
- Amerika'da Şirketiniz Adına Telefon Cevaplama servisi:
- GümrükYardımı
- Potansiyel Müşterilere Posta Servisi
- Google Adwords İlan Servisi
- Depolama / Warehousing
- Showroom Servisi
- Satış İcra/Tamamlama Servisleri
- Turkish Depot Adina direk satis
- Turkiyeden hibe para ve yardim alma servisi
_ Amerikada oturum ve vatandaslik hizmeti

ve daha neler neler siz isteyin tecrubeli ekibimiz servisinizi versin Bundan sonra hayatiniz rahatlasıin hiç çekinmeden arayın görüşelim.

Muhittin 1 - 917 865 7658

Copyright 2016 Turkish Depot