AMERIKA’DA HANGI VIZE ILE IŞ YAPMALI 

E1/E2 - Tüccar/Yatırımcı Vizesi

Göçmen olmayan Tüccar (E1) veya Yatırımcı (E2) vizesi, Amerika Birleşik Devletleri ile ticari antlaşmaya dahil ülke arasında hizmet veya teknoloji ticareti dahil çeşitli operasyonları yürütmek veya başvuru sahibinin yatırım yaptığı bir şirketin operasyonlarını geliştirmek, yönetmek üzere gelen veya önemli bir miktarda sermaye yatırımı yapacak olan basvuru sahipleri icin saglanır.

Burda uzun sure kalmayi dusunuyorsak  ( green kart  ) daimi oturum musadesi istenebilinir 

Amerikan yasalarına göre yukarida bahsettigimizin haricinde   ülkeye 500 bin dolarlık yatırımla ülkede en az 10 kişiye istihdam sağlayan yabancılar ülkede oturma izni alabiliyor.

TURKISH DEPOT CORP  .  YATIRIMCI VİZESİ İÇİN  gereken yardimlari yapmaktadir .


                 Turkish Depot Corp. un sizlere  yardimci olacagi  yatırımcı vizesi hizmetleri sayesinde Amerika’ da yaşam kapıları açılmaktadır. Ayrıca size yapacağımız  satislarla birlikte anlasma sayesinde Amerikan vatandaşlığına giden yola adım atmış olacaksınız.

Yatirimci vizesi icin  size uygun hizmet seklini bizden secebilirsiniz


Amerika’ da markalasmak ve son aliciya ulasmak istiyoruz, bunun icin buyuk firma olmamiz sart midir


Dunyanin bu en rekabetci pazarina girmek icin buyuk firma olmak degil, buyuk dusunmek gerekmektedir. Firmanizin onundeki engelleri asmasinda ve “marka” yaratma yolunda ABD  de sizin en buyuk destekciniz TURKISH DEPOT  CORP .  olacaktir. Unutmayin ki Amerika’ da marka olmus bir firmanin urunleri dunyanin her kosesinde alici bulmaktadir. Size ait bir urun burda satiliyorsa dunya kapilari  sizin urununuze  acilacaktir.


Turkiyeden  Biz Amerika’ ya toptan mal uretiyoruz veya fason  urun  satiyoruz fakat daha cok aliciya ulasmak istiyoruz.


Siz  Amerikan pazarina bir ucundan girmisseniz pazar payinizi buyutme ihtimaliniz yuksek demektir. Bu asamadan sonra malinizi ve firmanizi daha etkin bicimde ve dogrudan muhtemel alicilara tanitmaniz ve yeni is kontaklari kurmaniz gerekir. Firmamizin sizing icin  ozel hazirlayacagi  Rapor    Amerikan pazarina girmenize ve yeni is kontaklari kurmaniza yarayacaktir.  Turkish Depot Corp un Bu pazar arastirmasi raporlarina bakarak firmanizin onunu daha iyi gorebilecek ve daha saglam adimlar atabilirsiniz  Ornegin bazen bir Turk firmasi icin Amerika’ daki ticaret fuarlarina katilmak  yararli olabilecek iken,  bir diger Turk firmasinin onceden belirledigimiz firmalarla bire bir irtibata gecmesi hem daha ekonomik ve hem de daha etkili olabilir. ABDdb temasa gecilecek firmalarin belirlenmesinde, katilmayi dusunebileceginiz fuarlarin seciminde show rum larda  ve Turkish Depot un kendi musterilerinden ve sonrasindaki tum tanitim asamalarinda size destek olacak uzma  kadromuzla  kendinizi  bunyenizde   veya TURKISH DEPOT   CORP un bunyesinde   buyutebilirsiniz. 

Copyright 2016 Turkish Depot